Yönetim Kurulu


Ecz. Süleyman AÇAR
Ecz. Süleyman AÇAR
Başkan

1979 yılında Şanlıurfa’da doğdu. ilk ve orta öğretimini Şanlıurfa’da tamamladı. 1997 yılında girdiği Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesinden 2002 yılında mezun oldu. 2003 yılında Şanlıurfa il merkezinde eczane açarak meslek hayatına başladı. 2004 yılında kısa bir süreliğine 27. Bölge Şanlıurfa Eczacı Odası yönetim kurulu üyeliği yaptıktan sonra 2010 yılında yeniden yönetim kurulu üyeliğine seçilerek Genel Sekreter olarak göreve başladı. 2010-2017 yılları arasında genel sekreterlik görevini yürüttükten sonra 2017 yılında yönetim kurulu başkanlığına seçilmiş olup, halen Şanlıurfa Eczacı Odası yönetim kurulu başkanlığı görevini yapmaktadır. İyi derecede İngilizce bilmekte olup evli ve 3 çocuk babasıdır.


Ecz. Osman GÜMÜŞ
Ecz. Osman GÜMÜŞ
2.Başkan

Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde doğdu. İlk ve ortaokulu Suruç’ ta okudu. Liseyi Eskişehir’ de bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’ ni kazandı. 1996 yılında mezun oldu. 1996 yılından beri serbest eczacılık yapmaktadır. Şanlıurfa Eczacı Odası’ nda 2007 – 2009 yılları arasında sayman olarak, 2015 yılından itibaren 2. Başkan olarak yönetim kurulunda yer almaktadır. Halen 2. Başkan olarak görevini sürdürmektedir. Evli 4 çocuk babasıdır.


Ecz. Ahmet KARAKUŞ
Ecz. Ahmet KARAKUŞ
Genel Sekreter

1981 yılında Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde doğdu. İlk ve okulu Viranşehir’de okudu. Şanlıurfa Anadolu Lisesi’ nden 1999 yılında mezun olduktan sonra aynı yıl Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesini kazandı.2003 yılında mezun oldu. 2003 yılından beri Haliliye Merkez ilçesinde bulunan Karakuş Eczanesi’ nin sahibi ve mesul müdürüdür. 3 dönem Şanlıurfa Eczacı Odası Yönetim Kurulu üyeliği yaptı. Halen Şanlıurfa Eczacı Odası Genel Sekreteri olarak görev yapmaktadır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.


Ecz. Fatih KARATAŞ
Ecz. Fatih KARATAŞ
Sayman

1982 yılında Şanlıurfa’ da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Şanlıurfa’ da tamamladıktan sonra 2000 yılında Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’ ni kazandı. 2005 yılında mezun oldu ve 2014 yılında Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Farmakognozi Anabilim Dalı Fitoterapi Programında yüksek lisansını bitirdi. 2006 yılında serbest eczanesini açmış olup halen Karataş Eczanesi’ nin sahibi ve mesul müdürlüğü yapmaktadır. İyi derece İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Ecz. Ali ERDEM
Ecz. Ali ERDEM
Veznedar

1979 yılında Şanlıurfa’ da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Şanlıurfa’ da tamamladıktan sonra 1997 yılında Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’ ni kazandı. 2003 yılında mezun olduktan sonra 2005 yılına kadar aynı fakültede farmasötik botanik anabilim dalında asistan olarak görev yaptı. 2005 yılında Şanlıurfa SSK Hastanesi’ ne eczacı olarak atandı, hastanenin Sağlık Bakanlığına devri sonrası Balıklıgöl Devlet Hastanesinde baş eczacı olarak görevine devam etti. 2007 yılında serbest eczanesini açmış olup halen Emin Eczanesi’ nin sahibi ve mesul müdürüdür. İyi derece ingilizce bilmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.


Ecz. Ahmet ÇETİNER
Ecz. Ahmet ÇETİNER
Üye

1980 yılında Şanlıurfa’ da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Şanlıurfa'da tamamladı. 1997 yılında İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’ ni kazandı. 2001 yılında mezun olup serbest eczanesini açtı. Halen Çetiner Eczanesi’ nin sahibi ve mesul müdürüdür. 2015 yılında Şanlıurfa Eczacı Odası Yönetim Kurulu üyesi olarak seçilmiştir. Halen görevine devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.  


Ecz. Mehmet FİTKİ
Ecz. Mehmet FİTKİ
Üye

Şanlıurfa’ da doğdu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Şanlıurfa’da tamamladı. Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesinde lisans eğitimini tamamladı. 2001 yılından beri Şanlıurfa’ da Fedik Eczanesi’ nin sahibi ve mesul müdürüdür. 2007-2015 yılları arasında Şanlıurfa Eczacı odasında yönetim kurulunda yer aldı. 2 yıl aradan sonra 2017 yılından itiraben tekrar yönetim kurulunda görev yapmaya devam etmektedir. Bu süreç içersinde çeşitli komisyonların Başkanlık görevini üstlenmiştir.