Haysiyet Divanı


Ecz. M. Erdem AÇIKGÖZ
Ecz. M. Erdem AÇIKGÖZ


Ecz. Mehmet Fatih YILDIZ
Ecz. Mehmet Fatih YILDIZ

Şanlıurfa’ da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Şanlıurfa’da tamamladı. 1998’de İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden mezun oldu. 20 yıldır serbest eczacı olarak çalışmaktadır. Şanlıurfa Eczacı Odası’ nda yönetim kurulu üyeliği, sayman, genel sekreterlik gibi görevleri icra etti. Son 5 dönem Onur Kurulu üyeliği yaptı. Şuan Hasiyet Kurulu üyesidir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.


Ecz. İbrahim KAYA
Ecz. İbrahim KAYA

1978 yılında Şanlıurfa’ da doğdu. İlk-Orta ve lise eğitimini Şanlıurfa’ da tamamladı. 1996-2000 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Eczacılı Fakültesi’ nde eczacılık eğitimini tamamladıktan sonra 2001 yılında Şanlıurfa’da serbest eczanesini açtı. Halen YUNUSEMRE Eczanesi’ nin sahip ve mesul müdürüdür. İleri derecede İngilizce ve Kürtçe konuşabilmektedir. Şanlıurfa Eczacı Odasının çeşitli komisyonlarında görev yaptı. Halen Haysiyet Divanı üyesi olarak hizmete devam etmekteyim. Evli ve 2 çocuk babasıdır.


Ecz. M. Salih YÜNCÜ
Ecz. M. Salih YÜNCÜ

Şanlıurfa'da doğdu. İlk orta ve lise eğitimini Şanlıurfa'da tamamladı. 1998'de Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesinden mezun oldu. 27.Bölge Şanlıurfa Eczacı Odasında Denetleme kurulu, TEB delegasyon, Haysiyet divanı üyeliği ve çeşitli komisyonlarda görev yaptı. Yüncü  eczanesi sahip ve mesul müdürlüğü halen sürdürmektedir. İyi derecede ingilizce bilmekte olup evli ve 3 çocuk babasıdır.


Ecz. Türkan YEL SÜRÜCÜ
Ecz. Türkan YEL SÜRÜCÜ

1983 yılında Diyarbakır’ da doğdu. 2005 yılında Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’ nden mezun oldu. 2006 yılında 1 yıl Diyarbakır da eczane işletti. 2007-2008 yılında Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü’ nde eczacı olarak çalıştı. 2008 yılında serbest eczanesini açtı. Halen Balıklıgöl Eczanesi’ nin sahibi ve mesul müdürüdür. Şanlıurfa Eczacı Odası’ nda iki dönem haysiyet divanı başkanlığı yaptı. Evli ve iki çocuk annesidir.